Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Ostatki wyścigu o Podwórka Talentów NIVEA
– głosuj, udostępniaj i pomóż wygrać!

Ogólnopolskie głosowanie w konkursie Podwórko Talentów NIVEA wchodzi w decydującą fazę! Do 31 lipca na stronie www.podworko.nivea.pl oraz przez aplikację mobilną można codziennie oddawać głosy na filmy i prezentacje utalentowanych dzieci, aby pomóc im wygrać jeden z 20 wyjątkowych placów zabaw. Strona to nie tylko panel do głosowania, ale także platforma edukacyjna, będąca cenną bazą wiedzy dla dzieci, rodziców i nauczycieli! Chcesz odkryć i rozwijać talent dziecka? Na stronie można znaleźć artykuły ekspertów, m.in. psychologa dziecięcego dr Aleksandry Piotrowskiej, a także dzięki diagnozie talentów sprawdzić, jakie uzdolnienia przejawia dziecko! Akcję Podwórko Talentów NIVEA wspierają Natalia Kukulska i Mateusz Kusznierewicz, którzy zapraszają do odwiedzenia strony, codziennego głosowania na wybraną lokalizację lub film i udostępniania informacji o głosowaniu wszystkim znajomym!


 


Każdy głos ma znaczenie!


Konkurs Podwórko Talentów NIVEA jest na ostatniej prostej! Jeszcze tylko do końca lipca można oddawać głosy i zadecydować, które miejscowości zdobędą wyjątkowe place zabaw! Do głosowania zachęca Mateusz Kusznierewicz, który już po raz drugi wspiera projekt – Tegoroczna edycja Podwórka Talentów NIVEA pokazała jak wiele utalentowanych dzieci rośnie w nowym pokoleniu. To wielka radość, móc brać udział w tej akcji, wspierać super-zdolne dzieciaki i umożliwić im zdobycie fajnego miejsca do zabawy, nauki i rozwoju w ich miejscowości. Szczególnie, że jest to tak proste - wystarczy jeden głos dziennie, oddany poprzez stronę lub aplikację na smartfonie, czy zachęcenie znajomych, aby także zagłosowali. Ty także możesz być ambasadorem akcji!


 


A jest o co walczyć! W 20 zwycięskich lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów, powstaną niezwykłe place zabaw, które dzięki specjalnie zaprojektowanym sprzętom, będą rozwijały dziecięce talenty w trzech obszarach – artystycznym, naukowym i sportowym.


 


Dla rodzica to wielka duma, gdy widzi jak jego dziecko rozwija się, zaczyna ujawniać swoje umiejętności i samo czerpie radość ze swojej pasji. Podwórko Talentów NIVEA to doskonałe miejsce, aby te pasje rozwijać, co być może w przyszłości zaowocuje niezwykłym talentem. Dlatego warto poświęcić chwilę na codzienne oddanie głosu w tej akcji. My dorośli jesteśmy odpowiedzialni za wsparcie dzieci. W nadesłanych filmach i prezentacjach możemy zobaczyć ich ogromny potencjał i wiele talentów - pomóżmy im wygrać niezwykłe place zabaw, aby mogły rosnąć i rozwijać swoje umiejętności - mówi Natalia Kukulska, ambasadorka akcji.


 


Zajrzyj na podworko.nivea.pl/odkryj-talent i sprawdź jaki talent ma Twoje dziecko!


Chcesz wesprzeć dzieci w konkursie Podwórko Talentów NIVEA swoim głosem? Wejdź na www.podworko.nivea.pl i wybierz swojego faworyta spośród 200 zgłoszeń. Możesz znaleźć wśród nich najbliższą Ci lokalizację, korzystając z wyszukiwarki. Zarejestruj się i oddawaj głosy każdego dnia, do 31 lipca, na stronie lub w aplikacji mobilnej Podwórko Talentów NIVEA, którą możesz pobrać na smartfon czy tablet. Jeśli chcesz zwiększyć szansę na wygraną, udostępnij link do wybranego zgłoszenia swoim znajomym – każdy głos jest ważny i może przesądzić o wygranej! Na stronie w zakładce O Akcji, znajdują się także materiały które można pobrać i wydrukować (plakat, naklejka) lub zamieścić na stronie (bannery, zdjęcia do postów), aby wesprzeć głosowanie.


 


Do głosowania zachęcają także ambasadorzy tegorocznej akcji:


https://www.youtube.com/watch?v=cp-epYuCtrw


 


Na stronie możesz w ramach wirtualnej wycieczki zobaczyć jak będzie wyglądało Podwórko Talentów i jakie kreatywne sprzęty się na nim znajdą!


Strona projektu Podwórko Talentów NIVEA to także źródło wiedzy. Znajdują się tu ciekawe artykuły dotyczące dziecięcych talentów, przygotowane przez ekspertów, m.in. przez psychologa dziecięcego dr Aleksandrę Piotrowską. Rodzice i opiekunowie wraz z dzieckiem mogą tu także rozwiązać diagnozę przeznaczoną dla dwóch grup wiekowych dzieci, która pozwala dowiedzieć się jakie talenty przejawia dziecko. Dzięki temu łatwiej będzie pokierować jego rozwojem i wesprzeć pasje! Na stronie znajdują się też wskazówki dotyczące rozwijania talentów, pomysły na wspólne ćwiczenia i kreatywne zabawy oraz ciekawe infografiki z faktami. W zakładce Ambasadorzy można także poznać sylwetki Ambasadorów i Eksperta projektu.


Tak jak różne mamy talenty, tak różne i indywidualne powinno być podejście do każdego dziecka, jego wychowania i wspierania rozwoju. Warto jednak pamiętać, że pewne rzeczy pozostają niezmienne – wspólne spędzanie czasu z rodzicami, zabawa z rówieśnikami na świeżym powietrzu, czas na zabawę ale i na poznawanie świata są dla każdego dziecka niezwykle cenne. Wszystko to umożliwia Podwórko Talentów NIVEA, które łączy wspólnie spędzany, wartościowy dla całej rodziny czas z nauką i dobrą zabawą – ocenia dr Aleksandra Piotrowska.


 


Wszystkie materiały, test talentów a także zgłoszenia do konkursu, które można oglądać i oddawać na nie głosy, znajdują się pod adresem www.podworko.nivea.pl.


--- - ---


Tagi: -
Podobne artykuły:
Naucz pływać dziecko z pomocą koła dmuchanego Kariera czy macierzyństwo? Sylwetka współczesnej eko kobiety Oko w oko z problemem suchości oczu Poki i Kreatywny Konkurs dla blogerów... Wakacyjne apartamenty na Riwierze Adriatyckiej! ZMIANA DOSTAWCY ENERGII – WARTO? O czym przyszła mama powinna wiedzieć? Bezpłatne warsztaty programowania komputerowego Korekcja wady wzroku u dzieci
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - yetko
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - agusia_83
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite