Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Ciekawostki
Bezpieczeństwo na Gwiazdkę
Poczucie bezpieczeństwa to bezsprzecznie najlepszy prezent, jaki możemy podarować zarówno sobie, jak i naszemu dziecku. Nie zawsze jednak udaje nam się je całkowicie chronić – szczególnie, kiedy maluch idzie do przedszkola, czy później – gdy już chodzi do szkoły i zaczyna mieć swoje własne, małe sprawy. Nie przeprowadzimy dziecka przez życie za rękę, ale dopóki możemy, powinniśmy zapewnić mu maksimum bezpieczeństwa. Taką możliwość daje Trackimo – urządzenie, które działa na całym świecie i lokalizuje w czasie rzeczywistym.


Wystarczy zainstalować aplikację na swoim telefonie, tablecie czy laptopie i włożyć dziecku do plecaka, lub przyczepić do paska spodni włączone urządzenie. Będziemy mogli w każdej chwili sprawdzić, gdzie aktualnie jest. Jeśli zdarza się, że maluch wraca sam ze szkoły lub zajęć pozalekcyjnych, albo koniecznie chce wyjść  z kolegami pobawić się przed domem lub pojeździć na rowerze, zaznaczamy dla niego bezpieczną strefę w aplikacji – kiedy zostanie przekroczona i dziecko się oddali, poinformuje nas o tym alarm. Trackimo poinformuje nas także o przekroczeniu prędkości. To świetny sposób na skontrolowanie, czy nasze dziecko jest bezpieczne, kiedy wybiera się na wycieczkę szkolną. Jeśli autobus będzie jechał za szybko, można zadzwonić do nauczycielki czy opiekuna wycieczki i zwrócić na to uwagę.


                Trackimo świetnie sprawdzi się też na wakacjach za granicą, gdzie czeka na dzieci wiele atrakcji, które mogą odwrócić ich uwagę – łatwo się wtedy odłączyć od rodziców i zgubić. Takie urządzenie lokalizacyjne zaoszczędzi nam więc dużo nerwów – włączamy po prostu aplikację i sami namierzamy pociechę. Dziecko może także użyć przycisku SOS  zawsze wtedy, gdy poczuje się zagrożone.  Warto więc wytłumaczyć, czym jest Trackimo i do czego służy – maluch sam będzie czuł się bezpieczniej wiedząc, że rodzice zawsze będą mogli go znaleźć.


                Taki podarunek na Gwiazdkę jest więc podwójnym prezentem – dajemy sobie, jak i dziecku spokój i poczucie bezpieczeństwa.


Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 199 zł brutto. Wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Trackimo jest ABC Data SA. 


www.facebook.com/trackimopolska


--- - ---


Tagi: ABC DATA, BEZPIECZENSTWO, DZIECI, GWIAZDKA, PREZENT, TRACKIMO, ŚWIĘTA
Podobne artykuły:
GWIAZDKOWY PORADNIK Pierwsza Komunia – jaki prezent wybrać? Chrońmy przed złym dotykiem! Nie przegrzewaj! Gwiazdka z przyjaciółmi Czy moje dziecko mnie kocha? Kwiatek dla Adama Bikini dla dziewczynek Skaza białkowa Romantycznie czy zmysłowo?
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - ZatroskanaMama
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - Misia1234
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite