Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Chwila dla rozrywki
Dekalog Matki Polki Dekalog Matki Polki
Chwila dla rozrywki13-09-10
Dziesięcioro przykazań:
czytaj dalej >>
Seksuolog Seksuolog
Chwila dla rozrywki13-09-10
Przychodzi facet do seksuologa. Ten go pyta:
czytaj dalej >>
Debil w toalecie? Debil w toalecie?
Chwila dla rozrywki13-09-10
Jedzie facet autostradą i nagle poczuł, że musi skorzystać z toalety. Dojechał do najbliższej stacji benzynowej i udał się do ubikacji. Kiedy już tam zasiadł, usłyszał, jak ktoś wchodzi do kabiny obok.
czytaj dalej >>
Dlaczego mężczyźni kłamią? Dlaczego mężczyźni kłamią?
Chwila dla rozrywki24-02-10
Pewnego dnia, podczas pracy nad brzegiem rzeki drwalowi wypadła siekiera i wpadła do wody. Drwal usiadł i zaczął płakać. Nagle objawił mu się Bóg i zapytał: - Dlaczego płaczesz? Drwal odpowiedział, że siekiera mu wpadła do wody. Bóg zstąpił na ziemię, wszedł do wody i po chwili wyłonił się ze złotą siekierą. - To Twoja siekiera? - zapytał - Nie - odpowiedział drwal.
czytaj dalej >>
40 -te urodziny 40 -te urodziny
Chwila dla rozrywki24-02-10
Dwa tygodnie temu były moje czterdzieste urodziny, ale jakby nikt tego nie zauważył. Miałem nadzieję, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia, może nawet będzie miała jakiś prezent. Nie powiedziała nawet "cześć kochanie", nie mówiąc już o życzeniach. Myślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały - ale zjadły śniadanie, nie odzywając się ani słowem.
czytaj dalej >>
Klątwy, czary i uroki Klątwy, czary i uroki
Chwila dla rozrywki15-01-10
Klątwy, czary i uroki- czyli jak w XXI wieku uprzykrzyć życie innym? Nie lubisz szefa, twój mąż ma kochankę, sąsiadka nie chce oddać pożyczonych pieniędzy, teściowa nie daje ci żyć? Jest na to sposób. Rzuć na nich klątwę. W ten sposób możesz sprawić, że życie znienawidzonej przez ciebie osoby stanie się nie do zniesienia. Niemożliwe? A jednak. W XXI wieku ludzie nadal wierzą w klątwy, czary i uroki. Za ich pomocą rozładowują swoje negatywne emocje i poprawiają samopoczucie. Klątwę można zamówić przez Internet lub sms-em. Jakie to proste.
czytaj dalej >>
Żaba w prezencie Żaba w prezencie
Chwila dla rozrywki17-11-09
Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie.
czytaj dalej >>
Dziewczyna u ginekologa Dziewczyna u ginekologa
Chwila dla rozrywki14-10-09
Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce.
czytaj dalej >>
Test na inteligencję -  Sprawdź się! Test na inteligencję - Sprawdź się!
Chwila dla rozrywki10-11-08
5 ludzi zamieszkuje 5 domków (domy stoją w linii obok siebie, patrzymy na nie tak, jakbyśmy stali przed nimi) w 5 różnych kolorach. Wszyscy palą papierosy 5 różnych marek i piją 5 różnych napojów. Hodują zwierzęta 5 różnych rodzajów.
czytaj dalej >>
Sex w pracy? Sex w pracy?
Chwila dla rozrywki30-10-08
Odrobinę statystyk!
czytaj dalej >>
Kręgle Kręgle
Chwila dla rozrywki30-10-08
Wigilijny poranek. Żona budzi Stefana o 7.00. - Stefan, no Stefan, nie mam masła. Słyszysz? - A co ja na to poradzę. - Ubieraj się i idź do sklepu. - Ale ja nie wiem gdzie jest w sklepie masło.
czytaj dalej >>
BASEN BASEN
Chwila dla rozrywki29-10-08
BASEN I WUJEK FRANEK
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - agusia_83
Galeria - Gosiak
Galeria - Edu91
Galeria - crysaliska
Galeria - viki
Galeria - Marlena
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite