Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Abecadło emocji
Zainwestuj w siebie!
To już koniec wakacji. Dzieci wracają do szkoły, a ty do swoich obowiązków. Po lecie powinnaś być wypoczęta, pełna energii, zapału do pracy i gotowa na nowe wyzwania. Proponuję ci, aby wraz z nowym rokiem szkolnym zainwestować w siebie. Może to być cokolwiek: pójście do szkoły wieczorowej, skończenie studiów podyplomowych, zapisanie się na jakieś szkolenie lub kurs, na przykład językowy. Możesz także pogłębiać swoją wiedzę, czytając więcej książek. Inwestycją może być nawet twój wygląd. W końcu, jak cię widzą, tak cię piszą.


Kup sobie nowe stroje do pracy, dzięki którym będziesz wyglądać bardziej profesjonalnie. Idź do fryzjera lub zapisz się na basen. Sport pomoże ci rozładować stres, a zrelaksowana będziesz miała więcej energii do pracy.

Inwestując w siebie, możesz zyskać nie tylko awans, czy lepszą pracę. Przede wszystkim zdobywasz nowe umiejętności i kwalifikacje. Dokształcanie pozwoli ci się rozwijać, dążyć do doskonałości, kształtować swój charakter, zdobywać wiedzę, pogłębiać umiejętności, rozwijać zdolności i predyspozycje. Poczujesz się bardziej pewna siebie i spełniona. Umacniasz swoją pozycję na rynku pracy, który wymaga ciągłego bycia na bieżąco i podnoszenia kwalifikacji. Doskonalenie się nie pozwoli ci popaść w rutynę i monotonię. Za to rozwijasz się zawodowo, ale także i prywatnie poprzez kształtowanie swojej osobowości.

Nawet jeśli masz stabilną pozycję zawodową, warto stale dbać o własny rozwój. Jak już wspomniałam, nie pozwoli ci to popaść w rutynę. Poza tym pieniądze mogą się kiedyś skończyć, twój zakład pracy może się rozpaść, ale zdobytej wiedzy i umiejętności nikt nigdy ci nie odbierze. Nawet gdybyś kiedyś straciła pracę, nie stracisz źródła utrzymania, czyli siebie.
Jeśli jesteś bezrobotna, kształcenie się nie tylko zwiększy twoją szansę na znalezienie nowej pracy, ale także pomoże ci uchronić się przed apatią, dezorganizacją czasu i poczuciem beznadziejności. Bezczynne siedzenie w domu może spowodować kompleksy, a nawet być przyczyną depresji. Pozostając aktywna, unikniesz wrażenia, że wypadłaś z obiegu i teraz tylko marnujesz swój czas.

Jak się okazuje, dobra inwestycja, to nie tylko papiery wartościowe, czy nieruchomości. Pieniądze możesz wykorzystać na rozwój swoich umiejętności. Inwestując w siebie, na pewno na tym nie stracisz, a nawet możesz bardzo wiele zyskać. Wszystkim życzę samych sukcesów i udanych inwestycji.
--- Anita Zasońska ---


Tagi: fryzjer, inwestycja, kondycja, kurs, kursy, kwalifikacje, sport, szkolenie
Podobne artykuły:
Hatha-Joga - sztuka poznawania siebie samego MÓJ SPORT, MOJA RADOŚĆ! Kobiety a fryzury Rower – tani, zdrowy i przyjemny Jak wykorzystać jesień? Umaluj się w sukces - warsztaty dla kobiet Matka Polka z pasją Cellulit – wszystko, co powinnaś o nim wiedzieć F1 = Kubicowanie!! Do biegu, gotowi, start!
dodaj komentarz
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anikirax
Galeria - ania23
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Żonka111
Galeria - anaid13
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite