Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Abecadło emocji
Wróżka prawdę ci powie...
Niby nie wierzymy w przepowiadanie przyszłości, ale... chodzimy do wróżek. A te liczą sobie niemało za usługę.
Mariola chodzi do wróżek co pół roku. Dlaczego? Bo chce w końcu dowiedzieć się, kiedy i czy w ogóle trafi na mężczyznę swojego życia. Ostatnia wróżka, o której była, powiedziała, że jeszcze trochę trzeba poczekać. Ile? Tego właśnie Mariola nie wie. – Jedna dała mi rok, druga cztery miesiące, inna poradziła, aby szukać przez portale randkowe, bo tam mam szansę znaleźć swojego księcia.
Mariola zarejestrowała się więc na jednym z portali, napisała parę słów o sobie, dołączyła zdjęcie, uiściła stosowną opłatę i... nic. – Owszem, dostałam około dwudziestu maili, ale od jakichś oszołomów i facetów, którzy chętni byliby mnie zasponsorować. A ja nie szukam płatnego kochanka, tylko prawdziwej miłości – mówi.


Mariola czeka...
Poszła więc do kolejnej wróżki. Ta orzekła, że portale nic nie dadzą, trzeba szukać w realnym życiu. I... skierowała Mariolę do tradycyjnego biura matrymonialnego. Więc Mariola poszła. Znów zapłaciła, a w zamian otrzymała trzy propozycje spotkania. Spotkała się. Jeden pan już na oko mógłby być jej ojcem, jak nie dziadkiem nawet, drugiego interesował przede wszystkim jej status materialny, a trzeci od razu ciągnął ją do łóżka. Nie poszła. Ani do łóżka ani na spotkanie z kolejnymi kandydatami na męża. Poszła za to... do kolejnej przepowiadaczki przyszłości. Od niej usłyszała, że nie trzeba nic robić, trzeba czekać, a rycerz na białym koniu sam zapuka do drzwi. I zdarzy się to podobno w nietypowych okolicznościach.
Więc Mariola czeka. Już trzeci rok. Na wszelki wypadek rzadko wychodzi z domu, bo przecież w każdej chwili w jej drzwiach może stanąć wybranek. A jak jej nie będzie, to kto mu otworzy?


... i odwiedza kolejne wróżki
Trzydziestolatka nie traci jednak nadziei i odwiedza kolejne wróżki. Coś tam jej się przecież sprawdza. Miała dostać podwyżkę – dostała. Zaproszenie na święta od rodziny – dostała. Nieważne, że wcześniej długo opowiadała o wygranym projekcie dla firmy, którego była autorką oraz o naprawionych stosunkach rodzinnych. Liczy się tylko to, że wróżki wiedziały, co ją czeka. Można więc im zaufać. I nadal płacić, i to niemałe pieniądze.
Zresztą Mariola ma swój sposób na weryfikację magicznych umiejętności. – Cena gwarantuje pewien poziom. Jak zapłacę sto, dwieście złotych to wiem, że wróżka jest dobra. Unikam tych, które wróżą z samej ręki za 30 zł – mówi.


Kary za niespełnione przepowiednie
Czasem tylko, w okolicach końca miesiąca zżyma się, że niewiele jej zostało na życie. Bo pomimo że stara się korzystać z magicznych usług raz na pół roku, to jednak czasem coś ją bierze i umawia się na wróżenie dwa, trzy razy w miesiącu.
Może gdyby polski rząd, podobnie jak rumuński, przyjął projekt ustawy, w którym wróżki nie są już bezkarne, bo za niespełnione przepowiednie grożą im sankcje finansowe, Mariola miałaby więcej pieniędzy w portfelu?
Tak, to nie żart. Co prawda, rumuńskie wróżki protestują i chcą zablokować ustawę. Tłumaczą, że to nie ich umiejętności są kiepskie, tylko wina leży po stronie klientów, którzy zatajają istotne informacje.
Hmm... A czy dobra wróżka nie powinna umieć odczytać tego, co między słowami?


Podoba Ci się artykuł?
Zapisz się do naszego Newslettera a będziesz zawsze na bieżąco z nowościami naszego portalu.
Zapraszamy!


www.magdawieteska.manifo.com
--- Magda Wieteska ---


Tagi: emocje, przepowiednie, wiara, wróżba, wróżbita, wróżby, wróżka
Podobne artykuły:
Wróżka prawdę ci powie? A życie toczy się dalej... Rok 2012 - koniec świata? Andrzejkowy wieczór z wróżbami Czarny kot Przepowiednie na 2010 rok Przerażające proroctwa Awantura z powodu zakładu Nie ma jak u mamy Udany urlop, czyli jaki?
dodaj komentarz
Judyta  03-05-12 11:27
ja znalazlam fajnego faceta na www.hotmax.pl
- bezplatnie, bez sms numer jest dostepny, wiec zadzwonilam i umowilam sie... warto!.
czytaj komentarz >>

Artur  29-01-13 10:59
Ja skorzystalem z pomocy wrozki Izabeli.Polecila mi ja kumpelka i chociaz poszlo mi troche kaski,udalo jej sie sprawic,ze moja ukochana wrocila do mni...
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anaid13
Galeria - emaran
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - Anetta
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite