Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Abecadło emocji
Mordercy swoich żon Mordercy swoich żon
Abecadło emocji08-08-11
Każde morderstwo wywołuje w człowieku mieszane uczucia. Z jednej strony jest to zapewne gniew i żądza zemsty. Z drugiej zaś może to być uczucie bezsilności, rozpaczy i wielkiego żalu. Chyba najgorszą sytuacją jest wyrok śmierci z rąk członka naszej rodziny.
czytaj dalej >>
A może na plażę nudystów? A może na plażę nudystów?
Abecadło emocji19-07-11
Chłapowo, Dębki, Białogóra, Łeba, Rowy, no i słynne Chałupy – plaże nudystów nadal istnieją nad Bałtykiem i mają się całkiem dobrze. Dlaczego nie odwiedzić ich zatem i nie spróbować opalania w stroju Adama i Ewy?
czytaj dalej >>
Wakacje – razem czy osobno? Wakacje – razem czy osobno?
Abecadło emocji24-06-11
Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie nie jest taka oczywista. Bardzo często bowiem partnerom mieszkającym razem na co dzień, dobrze robi wakacyjna przerwa. Taki czas, aby odpocząć od wspólnej codzienności i... za nią zatęsknić. Opcja ta również dobrze się sprawdza przy znaczącej różnicy poglądów dotyczących sposobu wypoczynku. Ale uwaga – osobny urlop to także sporo pułapek...
czytaj dalej >>
W pogoni za młodością W pogoni za młodością
Abecadło emocji16-06-11
Nie ma już ludzi starych ani nawet dojrzałych. Są za to ludzie z drugą, trzecią, piątą, szesnastą młodością. Nieustający kult zdrowia i piękna w przypadku tych, którzy to zdrowie już dawno utracili, wydaje się jakąś tragifarsą. A jednak – mamy to na własne życzenie. Wchodząc w wiek emerytalny nadal pragniemy być młode i nie chcemy tego słowa wymazywać z pamięci.
czytaj dalej >>
Modnie (nie)mieć dzieci Modnie (nie)mieć dzieci
Abecadło emocji16-05-11
Są dziewczyny, kobiety, które świadomie decydują się na nieposiadanie potomstwa. Dlaczego? Bo wciąż, mimo upływu lat, nie czują się na tyle dojrzałe, aby otoczyć opieką, wsparciem i przede wszystkim miłością małego człowieka. Bo chcą się realizować zawodowo i każda przerwa w życiorysie zdaje się im totalną katastrofą. Bo same miały kiepskie dzieciństwo i obawiają się powtórki z rozrywki. I w końcu – bo zwyczajnie nie czują powołania, aby zostać matką.
czytaj dalej >>
Nie ma jak u mamy Nie ma jak u mamy
Abecadło emocji05-05-11
Już milion polskich trzydziestolatków pozostaje na utrzymaniu rodziców. W przeważającej większości są to mężczyźni. Po studiach, posiadający normalne życie towarzyskie, partnerkę. Często nawet pracują, tyle że jak mówią – za mało zarabiają, by zamieszkać oddzielnie. A zresztą po co – w rodzinnym domu mają wszystko: jedzenie od mamy, wyprane rzeczy, ciepłe łóżko, często nawet kieszonkowe...
czytaj dalej >>
Matka Polka od Siedmiu Boleści Matka Polka od Siedmiu Boleści
Abecadło emocji28-04-11
Miłość macierzyńska. Bezbrzeżna, codzienna, cierpliwa. Jedyna w swoim rodzaju. Tylko matki mogą czuć w ten sposób. Nie do opisania.
czytaj dalej >>
W obronie Dnia Kobiet W obronie Dnia Kobiet
Abecadło emocji03-03-11
Goździk, rajstopy albo paczka kawy – tak wyglądał Dzień Kobiet w PRL-u. Z perspektywy czasu dzisiejsze pięćdziesięciolatki przyznają, że to był jednak miły zwyczaj. Podarunki może i siermiężne, ale i takie jak ówczesny system. – Przynajmniej o nas pamiętano. A dziś? Jak sobie sama nie kupisz kwiatka, to na pewno nie zrobi tego twój pracodawca – mówi Ewa, księgowa w firmie deweloperskiej.
czytaj dalej >>
Królowa od serników Królowa od serników
Abecadło emocji24-02-11
Zupełnie nieświadomie udało mi się przeprowadzić eksperyment dotyczący upodobań kulinarnych mężczyzn. Okazało się, że niezależnie od wieku panowie przepadają za słodyczami. A ich ulubionym ciastem jest sernik.
czytaj dalej >>
Poród z mężem? Kiepski pomysł Poród z mężem? Kiepski pomysł
Abecadło emocji23-02-11
Rodziłam z mężem. A jednak dziś jestem przeciwniczką takich porodów. Dlaczego? To efekt moich rozmów z mężczyznami.
czytaj dalej >>
Wróżka prawdę ci powie... Wróżka prawdę ci powie...
Abecadło emocji21-02-11
Niby nie wierzymy w przepowiadanie przyszłości, ale... chodzimy do wróżek. A te liczą sobie niemało za usługę.
czytaj dalej >>
Nie lubimy reklam, ale... Nie lubimy reklam, ale...
Abecadło emocji17-02-11
Według CBOS ponad 85 proc. Polaków deklaruje, że nie lubi reklam. Jednak co trzeci Polak przyznaje się do kupowania towarów, które zna... właśnie z reklamy.
czytaj dalej >>
Walentynkowe szaleństwo Walentynkowe szaleństwo
Abecadło emocji06-02-11
Walentynki tuż, tuż. I jak to zawsze z różnymi zagranicznymi świętami bywa, także i to ma swoich zwolenników oraz przeciwników.
czytaj dalej >>
Chwalmy siebie! Chwalmy siebie!
Abecadło emocji25-01-11
Człowiek chwalony to człowiek doceniony. Pochwała mobilizuje do działania, niejednokrotnie bardziej niż pieniądze. Chwaleni czujemy się dowartościowani, nasza motywacja wzrasta i ogólnie lepiej i radośniej nam się żyje.
czytaj dalej >>
Przed Dniem Babci i Dziadka Przed Dniem Babci i Dziadka
Abecadło emocji17-01-11
Można mówić o szczęściu, jeśli sami w wieku dziestu lat mamy jeszcze dziadków. Coraz częściej to nasi rodzice stają się dziadkami dla naszych dzieci albo... nas spotyka ten zaszczyt. Jeśli mając dwadzieścia lat urodziłaś dziecko, a ono powtórzy twoje doświadczenie w podobnym wieku, jako czterdziestolatka możesz mieć już wnuki.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - zielasbar
Galeria - agusia_83
Galeria - agusia_83
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - monk
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite