Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Abecadło emocji
Ta druga i święta Ta druga i święta
Abecadło emocji14-12-11
Ta druga zawsze ma gorzej. Począwszy od tego, że nigdy nie jest pierwsza, a skończywszy na tym, że musi się karmić złudną nadzieją, że jej los kiedyś się odmieni i w końcu zostanie jedyną i pierwszą.
czytaj dalej >>
Marketing a święta Marketing a święta
Abecadło emocji15-11-11
Powoli zaczyna się szał przedświątecznych zakupów. Może jeszcze nie szał, choć wystawcy w marketach starają się jak tylko mogą przyciągnąć klientów.
czytaj dalej >>
Zostałam zgwałcona Zostałam zgwałcona
Abecadło emocji26-10-11
To był zwykły grudniowy wieczór. Siedziałam w swoim pokoju i czytałam książkę, kiedy weszła mama i poprosiła mnie, żebym poszła do sklepu po mleko. Ubrałam się i z niechęcią wybiegłam na zimne powietrze.
czytaj dalej >>
Wspomnij, nie zapomnij Wspomnij, nie zapomnij
Abecadło emocji20-10-11
Halloween słabo się u nas przyjmuje. A Święto Zmarłych już z nazwy przykre jest i dodatkowo przykrość tę potęguje listopadowa, przeważnie dżdżysta pogoda. Nie umiemy świętować jak Cyganie ...
czytaj dalej >>
Niedojrzała miłość Niedojrzała miłość
Abecadło emocji19-10-11
Jeśli łatwo się zakochujesz i jesteś szczęśliwa, gdy zadurzenie trwa, ale tracisz entuzjazm, gdy związek wchodzi w poważniejszą fazę, najprawdopodobniej nie jesteś gotowa, dojrzała do miłości.
czytaj dalej >>
Matka zniszczyła moje dzieciństwo! Matka zniszczyła moje dzieciństwo!
Abecadło emocji19-10-11
Mam 23 lata i mam ADHD. I jestem normalna. Dopiero teraz to wiem. Dlaczego? Bo nikt mi wcześniej nie powiedział, że coś takiego w ogóle istnieje!
czytaj dalej >>
Z cnotą do ślubu Z cnotą do ślubu
Abecadło emocji10-10-11
Każdy ma swoje poglądy, i religijne, i te na życie. Łatwo jednak pomylić zasady z ideałami, a raczej mrzonkami, w stylu tych, że seks to tylko po ślubie. Nielicznym się udaje i rzeczywiście, małżeński seks wychodzi im świetnie i cudownie. Jednak duża rzesza kobiet, nie zasmakowawszy wcześniej uroków namiętności, po ślubie gryzie z rozpaczy poduszkę, że to nie tak, że czego innego się spodziewały...
czytaj dalej >>
Z wiekiem wymagania maleją Z wiekiem wymagania maleją
Abecadło emocji07-10-11
To nieprawda, że z wiekiem rosną kobiece względem mężczyzn wymagania. Nie, z wiekiem rośnie samoświadomość tylko. A wymagania – wymagania, to mam wrażenie, że się nawet zmniejszają. W końcu teraz, wiedząc o sobie tak wiele i w końcu bez klapek na oczach, wiemy równie dobrze, z kim i dlaczego chciałybyśmy być.
czytaj dalej >>
Ratunku! Mój były się żeni! Ratunku! Mój były się żeni!
Abecadło emocji21-09-11
Masz tak czasem, że na wieść o usidleniu faceta którego odrzuciłaś, nagle zaczynasz żałować tamtej swojej decyzji? I męczy cię to, i szukasz z nim kontaktu, bo nagle zdajesz sobie sprawę, że popełniłaś błąd?
czytaj dalej >>
Idzie jesień – nie ma na to rady? Idzie jesień – nie ma na to rady?
Abecadło emocji16-09-11
Ano nie ma. Niekoniecznie jednak jesiennie musi być źle. Nostalgicznie, tęskniąco, płacząco. Jesienne miesiące są nam bardzo potrzebne. Do miłych wspomnień właśnie, do ciepłych tęsknot, docenienia spokoju i odpoczynku od wakacyjnej gonitwy.
czytaj dalej >>
W poszukiwaniu siebie W poszukiwaniu siebie
Abecadło emocji15-09-11
Trudno dziś, wśród zalewu literatury romantycznej, znaleźć książkę, która opowiadałaby o prawdziwej miłości w sposób prosty i zrozumiały, jednocześnie nie popadając w sztampę i banalność.
czytaj dalej >>
Czy podobasz się sobie? Czy podobasz się sobie?
Abecadło emocji09-09-11
Czy uważasz, że jesteś ładna? Tak, właśnie ciebie pytam. I nie, nie chodzi mi o to, czy podobasz się innym, ale co sama o sobie myślisz.
czytaj dalej >>
Kura domowa Kura domowa
Abecadło emocji09-09-11
Okropne określenie. Bo skoro kura domowa to kobieta, dla której celem życiowym jest rodzina, to wszystkie inne z „większymi” ambicjami powinniśmy nazwać klaczami pociągowymi.
czytaj dalej >>
Nie będę z tobą spał, jesteś za gruba Nie będę z tobą spał, jesteś za gruba
Abecadło emocji18-08-11
Nie chcą sypiać ze swoimi kobietami, które na wskutek ciąży przytyły. Mówią im przykre słowa, nierzadko zdradzają, zostawiają. Tymczasem sami mają piwne brzuchy, a jednak ich żony trwają przy nich, nie odstawiają od łóżka i wciąż się dla nich starają.
czytaj dalej >>
Udany urlop, czyli jaki? Udany urlop, czyli jaki?
Abecadło emocji11-08-11
Pozostał jeszcze niecały miesiąc wakacji (dla studentów dwa miesiące), który należałoby dobrze wykorzystać. Tylko jak? Urlop dla samego urlopu nie zawsze jest tym, w czym czujemy się i sprawdzamy najlepiej. Dlatego też bardzo często po wakacjach wracamy do domów... zmęczeni.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - agusia_83
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite