Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Abecadło emocji
Czy poślubiłam geja?
Ostatnio wszyscy wokół mówią o problemach mniejszości seksualnych. Geje i lesbijki opowiadają o swoich dramatach, o tym, jak długo nie mogli zdobyć się na odwagę i jak wiele ich to kosztowało, by wreszcie powiedzieć prawdę. Ale jest tez druga strona medalu – to cierpienie osób, które do niedawna nie wiedziały, kogo tak naprawdę kochają…

Miłe złego początki


– Bartek zawsze mi się podobał i ja podobałam się jemu - wspomina Iza. – Wszyscy nasi przyjaciele powtarzali od początku naszej znajomości, że jesteśmy po prostu dla siebie stworzeni i świetnie się uzupełniamy. Ja jestem trochę zwariowana, Bartek to uosobienie elegancji i sukcesu. Dlatego mnie najbardziej pasują zajęcia z dziećmi w przedszkolu, a mój mąż robi karierę w świecie biznesu. Naprawdę jest nam razem dobrze.


Pierwsze drobne problemy pojawiły się w małżeństwie Izy i Bartka kilka miesięcy po ślubie, kiedy Iza za namową koleżanek zaczęła trochę eksperymentować w sypialni. Kupiła gadżety erotyczne i fikuśną bieliznę, ale na Bartku nie zrobiło to żadnego wrażenia. Był czuły i delikatny, ale nie dał się sprowokować do zabawy. Iza w końcu machnęła ręką i doszła do wniosku, że pewnie wyszła za mąż za chłopaka bez fantazji. Ale wtedy jeszcze kochali się często, więc nie przeszkadzało jej, że ciągle robią to tak samo.


– Po raz drugi zaniepokoiłam się, gdy Bartek awansował i zaczął częściej wyjeżdżać. Zamiast po powrocie z delegacji wytęskniony rzucać się na mnie w łóżku, on przytulał mnie jak przyjaciółkę i szedł spać.


W sieci podejrzeń


Na początku Iza sama radziła sobie z kłopotami w sypialni, w końcu postanowiła zwierzyć się przyjaciółkom. A one niestety potwierdziły jej przypuszczenia, że Bartek może po prostu kogoś mieć na boku. Musisz to sprawdzić i rzucić go, jeśli cię zdradza, powtarzały zgodnie. Długo nie mogła się z tym pogodzić, ale posłuchała przyjaciółek, wmawiając sobie, że w ten sposób udowodni niewinność męża. Po każdym powrocie sprawdzała jego bagaż. Nigdzie nie znalazła ani śladu innej kobiety, żadnej szminki czy damskich perfum.. Dzwoniła do niego z zaskoczenia. Też nic, zawsze odbierał asystent Bartka, kolega z pracy, Jasiek. Poznała go kiedy, jak wpadła do męża do pracy. Trochę za bardzo zadbany jak na faceta, ale poza tym w porządku. Długo nie miała odwagi zajrzeć do prywatnej poczty i telefonu Bartka, ale w końcu zrobiła to. A tam esemes od Jaśka: „Kiedy jej o nas powiesz? Nie będę czekał w nieskończoność”.


– Nie mogłam zrozumieć, o co chodzi. W końcu koleżanka mi powiedziała, co to może oznaczać, a wtedy poczułam, jak świat wali mi się na głowę. Myślałam, że umrę. Ze wstydu. I z obrzydzenia.


Chwila prawdy


– Zanim zdobyłam się na rozmowę z Bartkiem, zajrzałam do internetu. Poczytałam fora, poznałam historie kobiet takich jak ja, zajrzałam nawet na gay chat. Tak bardzo chciałam zrozumieć, co się dzieje i kogo ja tak naprawdę poślubiłam. Wszystko zaczęło mi się układać - te czułości bez seksu, mnóstwo bardzo eleganckich kolegów, wypady nie na mecze, a na kręgle, oglądanie moich gazet z kosmetykami.


Iza nie mogła się zebrać na odwagę, w końcu Bartek ją uprzedził. Przyszedł pewnego razu do domu z bukietem kwiatów. Powiedział jej, że jest najwspanialszą kobietą, jaką zna, że ceni sobie jej mądrość i dobroć, że chciałby zawsze mieć w niej cudowną przyjaciółkę. Ale nie umie dać jej miłości, jaką mężczyzna daje kobiecie, bo w jego życiu jest ktoś inny i jest to mężczyzna. Powiedział też, że chciałby z nią być nadal. Jak dwoje bardzo lubiących się bliskich przyjaciół, ale oczywiście zrozumie, jeśli Iza zechce ułożyć sobie życie z kimś innym. Miał tylko prośbę, by rozstali się pod pozorem niezgodności charakterów, bo on jeszcze nie jest gotowy powiedzieć wszystkim wokół, kim jest naprawdę.


– Jeszcze nie wiem, co zrobię - mówi Iza. – W sumie to chyba mu nawet współczuję, chociaż tak bardzo skrzywdził mnie swoim kłamstwem…


--- - ---


Tagi: chat, dla gejów, gaychat, gej
Podobne artykuły:
Dwie mamusie, dwóch tatusiów Mamo, jestem gejem Mój przyjaciel gej
dodaj komentarz
Alina  03-04-13 12:15
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Anetta
Galeria - crysaliska
Galeria - MARYANA
Galeria - Marzena
Galeria - malina820
Galeria - MARYANA
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite