Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Abecadło emocji
Nie będę z tobą spał, jesteś za gruba
Nie chcą sypiać ze swoimi kobietami, które na wskutek ciąży przytyły. Mówią im przykre słowa, nierzadko zdradzają, zostawiają. Tymczasem sami mają piwne brzuchy, a jednak ich żony trwają przy nich, nie odstawiają od łóżka i wciąż się dla nich starają.


Monika przytyła w ciąży 15 kilogramów. Wcześniej była szczupłą, chociaż nie chudą kobietą. W ciąży jednak pozwoliła sobie na odstępstwa od restrykcyjnej diety. – Przestała być dla mnie tak bardzo ważna figura, zdarzało się, że jadłam więcej niż zwykle, ale przecież nie stałam się jakimś monstrum. Tymczasem mój mąż nic nie mówił, ale gdy po połogu przyszło co do czego, nie bardzo chciał w tym uczestniczyć. W seksie, znaczy się. Najpierw myślałam, że jest przemęczony – praca, a w domu małe, płaczące dziecko. Dopytywałam, starałam się pomimo tuszy ładnie wyglądać, co naprawdę czasem nie było łatwe. Nie miałam pomocy do córci, która w czasie pierwszego roku życia dużo chorowała. Ale pomimo to malowałam się, nie chodziłam po domu w powyciąganym dresie, czasem nawet udało się odwiedzić fryzjera. Myślałam, że zły okres między nami minie, jak trochę odetchniemy od małej. Ale niestety... – mówi.


Kto by chciał z taką grubą babą spać?
Któregoś wieczoru postanowiła poważnie porozmawiać z mężem. Męczyła ją myśl, że może kogoś sobie znalazł, bo coraz później wracał do domu, nie miał ochoty na amory. Zapytała więc wprost i usłyszała mocne, druzgocące słowa: - Kto by chciał z taką grubą babą sypiać?
Załamała się. Dziś uważa, że powinna się zagotować wtedy i odpalić mu taką samą petardą. – Bo nie był wcale żadnym Bondem. Zwyczajny, trochę przy kości facet.
Ale wtedy jeszcze kochała. Jego, bo siebie ani trochę. Zaczęła więc odchudzanie. Szło opornie. Nocami płakała, wymykała się do kuchni, otwierała lodówkę, żeby choć na chwilę poczuć radość, zaspokoić emocje. W dzień głodówka, w nocy podjadanie. Nie udało się wiele schudnąć. Zaczęły za to wypadać jej włosy, popsuły się zęby.
Od męża nadal ani jednego miłego słowa. Ani jednej reakcji na jej starania. – Do domu przychodził tylko, żeby się wykąpać i zjeść. No i trochę pobyć z dzieckiem, bo ja nawet jako partnerka do rozmowy już go nie interesowałam.
Otrzeźwienie nie przyszło od razu. Monika wciąż wierzyła, że schudnie i stanie się na powrót atrakcyjna dla własnego męża. Dopiero wiadomość o kochance poraziła ją.
- Dowiedziałam się przypadkiem. Siostra zobaczyła go w kawiarni. Powiedziała mi. Spytałam męża, czy to prawda. Nie zaprzeczył. Co więcej, dodał, że gdybym pozostała taka jak przed ciążą, nie musiałby szukać na boku.


Uzdrawiający kopniak
Po roku udręki w końcu się rozstali. Monika wpadła w depresję. Zaczęła z nienawiścią patrzeć w lustro. Przez dwa lata uczyła się na nowo akceptacji swojej osoby. Właściwie uczyła się od początku, pierwszy raz w życiu, bo wcześniej też miała z tym duże problemy.
Dziś nie może zrozumieć jednego. Że można być aż tak zadufanym w sobie człowiekiem, jakim okazał się jej już były mąż. Nie widzieć własnych felerów, a wytykać je innym.

Monika nadal waży więcej niż przed ciążą. Ale już nie cierpi z tego powodu. Niedawno poznała kogoś, z kim ma nadzieję ułożyć sobie życie. Na razie jest zwyczajnie szczęśliwa. Nikt już nie liczy jej kilogramów, a akceptuje w pełni, ze wszystkimi niedoskonałościami.
- Być może tak miało być. Gdyby Andrzej nie dał mi kopniaka, pewnie nadal starałabym się o jego względy, całkowicie pomijając własne potrzeby.


Podoba Ci się artykuł?
Zapisz się do naszego Newslettera a będziesz zawsze na bieżąco z nowościami naszego portalu.
Zapraszamy!www.magdawieteska.manifo.com
--- Magda Wieteska ---


Tagi: brak seksu, czy on kocha, dieta, emocje, jestem za gruba, łóżko, mąż wypomina, nie kocha, w łóżku, za gruba
Podobne artykuły:
Ta druga Ratunku! Mój były się żeni! Seks na zgodę? Diety cud. Nadwaga a seks Złamał serce? A czy można złamać serce? Diety przed i po świąteczne :-) Postanowienia noworoczne On – doświadczony, a ona – dziwka Poród jesienią lub zimą
dodaj komentarz
Vladislaw  19-08-11 10:02
czytaj komentarz >>

f  19-08-11 06:59
czytaj komentarz >>

aga  20-08-11 05:28
czytaj komentarz >>

;)
monika  20-08-11 08:15
czytaj komentarz >>

Paulina  21-08-11 10:22
czytaj komentarz >>

Sylwia  21-08-11 02:04
czytaj komentarz >>

magda  24-08-11 07:02
czytaj komentarz >>

123:))  27-08-11 08:52
zgadzam sie.
czytaj komentarz >>

:)
Ela  27-08-11 08:58
czytaj komentarz >>

:)))  28-08-11 08:57
zgadzam sie
czytaj komentarz >>

mysz3006  29-08-11 07:12
czytaj komentarz >>

eda  02-09-11 12:43
oni juz tacy sa ci mezczyzni z innej planety
czytaj komentarz >>

Jarek i Anka -grubaski  17-09-11 06:45
czytaj komentarz >>

POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - Katarzyna Piwecka
Galeria - MARYANA
Galeria - alergena
Galeria - Marlena
Galeria - Katarzyna Piwecka
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite