Strona główna
 


 

     

Portal dla kobiet

Strona główna FORUM Konkursy Album Kontakt
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama


Abecadło emocji
3 kroki do szczęścia-najwięksi wyzwalacze endorfin 3 kroki do szczęścia-najwięksi wyzwalacze endorfin
Abecadło emocji22-05-17
Pieniądze szczęścia nie dają, ale… wysoki poziom endorfin wydzielanych przez nasz mózg już tak! Co sprawia, że odczuwamy zadowolenie, radość i euforię? Oto kilka sprawdzonych sposobów na zwiększenie poziomu „hormonów szczęścia”, dostępnych na wyciągnięcie ręki.
czytaj dalej >>
15 lutego – Dzień Szczęśliwego Singla 15 lutego – Dzień Szczęśliwego Singla
Abecadło emocji22-02-17
Dzień Zakochanych, święto okraszone serduszkami, romantycznymi wypadami do kina lub restauracji, tajemniczymi kartkami otrzymanymi od nieznajomych… Przez jednych uwielbiane, przez drugich znienawidzone, dlatego tuż po 14-tym lutego swój dzień obchodzą single, którzy mogą zamanifestować wyższość nad tymi, którzy słodko patrzyli sobie w oczy i obdarowywali się prezentami dzień wcześniej. Dlaczego warto spojrzeć na życie w samotności przez różowe okulary? Oto kilka powodów.
czytaj dalej >>
5 powodów dla których warto być singielką 5 powodów dla których warto być singielką
Abecadło emocji22-02-17
Nie wszyscy świętują dzień św. Walentego. Osoby nie będące w związkach zamiast narzekać na wszechobecny kult czerwonych serduszek i moc atrakcji dla par 14 lutego, też mają swoje święto, dokładnie dzień później. A brak drugiej połówki ma nie tylko wady, ale również swoje zalety. Oto one!
czytaj dalej >>
Jak zwalczać pourlopową chandrę? Jak zwalczać pourlopową chandrę?
Abecadło emocji17-10-16
Stres to ciężki przeciwnik: groźny, trudny do zwalczenia i gotowy zaatakować w każdej chwili. Urlop, czyli wyczekiwane dwa tygodnie, gdy niczym się nie martwimy i robimy dokładnie to, co chcemy, jest niedoskonałą metodą walki. Chociaż teoretycznie to czas, kiedy ładujemy akumulatory na nadchodzące miesiące, w praktyce wygląda to zupełnie inaczej. To właśnie po urlopie nasza odporność na stres jest najniższa, a wspomnienia wakacji skutecznie zniechęcają do produktywności. Jak sobie radzić z obniżonym nastrojem?
czytaj dalej >>
Jakość życia kobiet po rozwodzie Jakość życia kobiet po rozwodzie
Abecadło emocji02-06-15
Rozwód to jeszcze nie koniec świata, spróbuj spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Sytuacja, która do dziś wydawała się bez wyjścia może odsłonić zaskakujące rozwiązania na przyszłość.
czytaj dalej >>
Jak pamiętasz swoje dzieciństwo? Jak pamiętasz swoje dzieciństwo?
Abecadło emocji13-04-15
Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi Kampania 1%
czytaj dalej >>
Czy poślubiłam geja? Czy poślubiłam geja?
Abecadło emocji02-04-13
Ostatnio wszyscy wokół mówią o problemach mniejszości seksualnych. Geje i lesbijki opowiadają o swoich dramatach, o tym, jak długo nie mogli zdobyć się na odwagę i jak wiele ich to kosztowało, by wreszcie powiedzieć prawdę. Ale jest tez druga strona medalu – to cierpienie osób, które do niedawna nie wiedziały, kogo tak naprawdę kochają…
czytaj dalej >>
Głupia miłość Głupia miłość
Abecadło emocji27-02-12
Czy można kochać za bardzo? Nie wydaje mi się, bo miłość to imperatyw i nie mieści się w kategoriach mniej lub więcej. Można natomiast kochać głupio, bo nieodpowiedzialnie. I to zarówno dzieci, jak i partnera.
czytaj dalej >>
Wspólna szafa, wspólna poczta? Wspólna szafa, wspólna poczta?
Abecadło emocji27-02-12
Do tej pory ty miałaś swoją szafę, on swoją. Ty swojego laptopa, a on swój komputer. I osobne konta internetowe. No, bo do tej pory nie mieszkaliście razem...
czytaj dalej >>
Nie muszę, ale chcę Nie muszę, ale chcę
Abecadło emocji30-01-12
Jeśli zamienisz „muszę” na „powinnam”, a „powinnam” na „chcę” świat się nie zawali, a Ty będziesz się czuła zdecydowanie szczęśliwsza.
czytaj dalej >>
Za młoda na babcię? Za młoda na babcię?
Abecadło emocji22-01-12
Są kobiety, które na dźwięk tego słowa reagują alergią. Nie dla nich ciepłe kapcie, szarlotka i czytanie bajek, nie mówiąc już o jakieś regularnej opiece nad wnukiem. Bo kiedy ich dzieci rodzą dzieci, one właśnie jak nikt inny czują się wtedy najgorzej. Czują się stare.
czytaj dalej >>
Kobieta silna, ale czy w pełni szczęśliwa? Kobieta silna, ale czy w pełni szczęśliwa?
Abecadło emocji03-01-12
Kobiety coraz częściej odnoszą zawodowe sukcesy, doskonale sprawdzają się w roli matek, cenią sobie niezależność i szeroką przestrzeń do samorealizacji. Gdzie w tym wszystkim miejsce dla mężczyzny? Granice między rolami obu płci już dawno zaczęły się zacierać.
czytaj dalej >>
Podsumowania, postanowienia... Podsumowania, postanowienia...
Abecadło emocji28-12-11
Końcówka roku to czas wszelkich podsumowań i niemal w każdej dziedzinie. Wybiera się najlepszego twórcę roku, najlepiej ubraną gwiazdę, nawet w życiu prywatnym dokonuje się retrospekcji. Wnioski mogą nas podnieść na duchu, ale i też nieźle podłamać...
czytaj dalej >>
Święta u rodziców czy teściów? Święta u rodziców czy teściów?
Abecadło emocji21-12-11
Święta – odwieczny problem tych małżonków, którzy mają liczne rodziny. I to rodziny, które nie wyobrażają sobie świąt bez ukochanego syna czy córki. No, z małżonkiem, rzecz jasna, skoro już inaczej nie może być...
czytaj dalej >>
Ta druga i święta Ta druga i święta
Abecadło emocji14-12-11
Ta druga zawsze ma gorzej. Począwszy od tego, że nigdy nie jest pierwsza, a skończywszy na tym, że musi się karmić złudną nadzieją, że jej los kiedyś się odmieni i w końcu zostanie jedyną i pierwszą.
czytaj dalej >>
POWRÓT DO PARYŻA
Ciekawostki05-11-13
POWRÓT DO PARYŻA Są takie miejsca, do których powracamy kilka razy w ciągu życia. Są takie osoby, do których zbliżamy się ponownie po wielu latach. Czasami po to, żeby na nowo je odkryć, a czasami po to, żeby utwierdzić się w naszych dotychczasowych odczuciach. A czasem po to, żeby odkryć miłość, z której wcześniej nie zdawaliśmy sobie sprawy, a której nie da się już dłużej zaprzeczać i samego siebie dalej oszukiwać. Paryż – dotychczas dla mnie zbyt oczywisty i zbyt pełny turystów ... Dokładnie 10 lat temu po kilkudniowym zwiedzaniu w sierpniowych upałach powiedziałam „bez szału”. Teraz postanowiłam dać mu drugą szansę i zakochałam się bez pamięci.
czytaj dalej >>

Najczęściej komentowane artykuły

Popularne tematy forum
Popularne tagi

Album
Galeria - anikirax
Galeria - agusia_83
Galeria - anaid13
Galeria - MARYANA
Galeria - MARYANA
Galeria - alergena
Znajdź firmę


Ostatnio dodane firmy
Znajdź lekarza
Związki Pociechy Dom Zdrowie Praca Abecadło emocji Ciekawostki Męski punkt widzenia Historie z życia wzięte Chwila dla rozrywki
Znajdź firmę Dodaj wizytówkę firmy Szukaj lekarza Dodaj gabinet lek. Dam pracę Szukam pracy Reklama Polityka Prywatności
statystyka Matka Polka w katalogu Gwiazdor Strona nominowana w konkursie stron www - UniqueSite